home | oferta | o firmie | kontakt

GREWLING Nieruchomości to firma będąca zwieńczeniem wieloletniej działalności grupy ludzi na rynku nieruchomości. W obecnej formie prawnej działamy od 2011 roku. Dotychczasowa praca zawodowa założycieli i współpracowników firmy była ściśle powiązania z obrotem nieruchomościami oraz z ich budową i obsługą.
Bogate doświadczenie zdobyte poprzez wykonywanie szerokiej gamy usług dla firm, inwestorów budowlanych, banków i instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych procentuje naszą silną pozycją na lokalnym rynku nieruchomości.

Wiodącą działalnością firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ponadto razem z naszymi współpracownikami oferujemy Państwu usługę wyceny nieruchomości i praw majątkowych, podziałów nieruchomości, doradztwa prawnego i inwestycyjnego a także pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Posiadamy własne nieruchomości wchodzące w skład Grupy GREWLING z korzystnymi warunkami sprzedaży i wynajmu.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pomogą Państwu poruszać się po skomplikowanym rynku nieruchomości. Współpracujemy z grupą kompetentnych fachowców zapewniających obsługę w szerokim zakresie.

GREWLING Nieruchomości to:

1. POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
W zakresie pośrednictwa oferujemy szereg czynności mających na celu doprowadzenie do skutecznej finalizacji transakcji kupna, sprzedaży lub najmu (Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 13986).

2. WYCENA NIERUCHOMOŚCI
Razem z naszymi współpracownikami oferujemy wykonanie operatów nieruchomości. Wykonujemy również podziały na lokale, inwentaryzację budynków i lokali oraz rozliczenie udziałów w częściach wspólnych nieruchomości. Ten pion działalności powstał w oparciu o działalność związaną z zawodem rzeczoznawcy majątkowego wykonywaną od 2002 roku. Rzeczoznawca Majątkowy - nr uprawnień 3848

3. INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI
Zajmujemy się kupnem nieruchomości celem ich rewitalizacji i dalszej odsprzedaży lub wynajmu.  Posiadamy bogate portfolio tego rodzaju projektów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY